پاسخ منفی و قاطعانه آقای گل پرسپولیسی‌ها به تیم قطری

فوتبال ایران

 علی علیپور آقای گل لیگ برتر ، که با زدن ۱۷ گل در صدر جدول گلزنان لیگ برتر ایستاده با پیشنهاد یک باشگاه قطری مواجه شد که با آن مخالفت کرد.

follow telDonyaye Varzesh Banner new

 

مدیربرنامه‌های علیپور این خبر را تایید کرد و گفت: «علیپور نه تنها اخیرا بلکه چند ماه پیش هم با پیشنهادی از یک تیم قطری مواجه شد اما آن را رد کرد. علیپور در همین نیم فصل پیشنهاداتی از تیم های اروپایی هم داشت اما این پیشنهادات را رد کرده است.»
علیپور در تابستان سال گذشته و امسال هم پیشنهاداتی از روسیه داشت اما دو فصل پیش باشگاه با جدایی او مخالف بود و خودش و خانواده‎اش هم تمایلی به بازی او در لیگ روسیه نداشتند.در ادامه خبری که آی اسپورت آن را منتشر کرده آمده است: علیپور امسال هم پیشنهاداتی از تیم‌های اروپایی داشت اما این پیشنهادات به گونه‌ای نبود که رضایت باشگاه برای صدور رضایتنامه جلب شود. ضمن اینکه خود علیپور هم تمایلی به بازی در چنین لیگ‎هایی نداشت.
علیپور در ماه‌های گذشته با دو پیشنهاد از تیم‌های قطری مواجه شده، پیشنهاد اول دو ماه پیش بوده و پیشنهاد بعدی که اخیرا به او ارائه شده مربوط به یک ماه گذشته است اما او به این پیشنهادات پاسخ مثبت نداده و می‌خواهد فعلا برای پرسپولیس بازی کند. القطر نام این باشگاه قطری است که در فصل جاری سجاد شهباززاده دیگر بازیکن ایرانی را هم به خدمت گرفت. علیپور با پرسپولیس قرارداد دارد و امروز هم وکیل او برای معافیت از خدمت با ارسال مدارک او اقدام کرد.

 

با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید