مهاجم ایرانی دومین گلزن برتر ژوپیر لیگ بلژیک؛

فوتبال جهان

کاوه رضایی، فوق ستاره در بردهای شارلوآ

 

بازی‌های درخشان ستاره ایرانی شارلوآ مقابل واسلند بِوِرِن نیز ادامه یافت و او با یک گل و یک پاس گل عملکرد فوق‌العاده‌ای در پیروزی تیمش داشت.
، در چارچوب مسابقه هفته شانزدهم ژوپیر لیگ بلژیک تیم‌های واسلند بورن و شارلوآ از ساعت ۲۳ شنبه شب مقابل هم قرار گرفتند که کاوه رضایی برای چهاردهمین بازی متوالی در خط حمله شارلوآ حاضر بود.

نیمه اول این مسابقه بدون گل به اتمام رسید اما در دقیقه ۶۴ ارسال کوتاه گائتان هندریکس از جناح راست محوطه جریمه به تیرک دوم را کاوه رضایی با ضربه سر مجددا به همین بازیکن بازگرداند تا او نخستین گل بازی را روی پاس مهاجم ایرانی برای شارلوآ ثبت کند.

 reza nazer new

کاوه رضایی که دو هفته قبل یک پاس گل داد و در دیدار گذشته مقابل مچلن نیز دو گل به ثمر رساند، برابر واسلند بورن به این درخشش بی‌وقفه خود ادامه داد و روی اشتباه مدافع حریف و توپ‌ربایی از پشت سر او با روئف، دروازه‌بان واسلند تک به تک شد و توانست با ضربه بغل پا گلزنی کند.

یاران رضایی با وجود یک بازیکن اخراجی در دقیقه ۸۵ ، موفق شدند به پیروزی ۲ بر صفر در خانه واسلند بورن برسند و با ۳۴ امتیاز جایگاهشان را در رده دوم جدول ژوپیر لیگ بلژیک ثبیت کنند.رضایی در حضور کاملش مقابل واسلند بورن توانست چهارمین پاس گل این فصل را بدهد و همچنین با زدن هفتمین گل، در رده دوم برترین گلزنان ژوپیر لیگ قرار بگیرد

 

با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید