پرسپولیس در چه صورتی فردا قهرمان می‌شود؟

فوتبال ایران

پرسپولیس در یک حالت قطعا فردا قهرمان می‌شود و در یک حالت هم قهرمانی‌اش هر چند که روی کاغذ قطعی نمی‌شود، ولی رسیدن به این تیم بعید است.

 

RASA TRADING logistics telegram

فرداشب آخرین میزبانی این فصل پرسپولیس در لیگ هجدهم برگزار می‌شود. دیداری که شاید قهرمانی این تیم را هم به همراه داشته باشد و شاگردان برانکو قبل از مهمانی در جم، در ورزشگاه خانگی و مقابل هواداران خودی قهرمانی‌شان را جشن بگیرند.

در صورتی که پرسپولیس برنده شود و سپاهان موفق به شکستِ پدیده نشود، فرداشب قرمزها می‌توانند در آزادی جشن قهرمانی بگیرند. در این صورت پرسپولیس 60 امتیازی می‌شود و اختلاف امتیاز سپاهان با این تیم به بیش از سه امتیاز می‌رسد که در یک بازی باقی‌مانده غیرقابل جبران است.

پرسپولیس حتی در صورت پیروز نشدن در این مسابقه هم شانس قهرمانی دارد. شاگردان برانکو اگر از بازی فردا یک امتیاز کسب کنند، در شرایطی خاص می‌توانند همین فردا شب قهرمان شوند. آن هم اینکه استقلال موفق به شکست نفت آبادان نشود و پدیده هم سپاهان را شکست دهد. هر چند که در این حالت قهرمانی پرسپولیس روی کاغذ قطعی نیست، ولی بعید است که پدیده در هفته آخر هم اختلاف سه امتیازی با پرسپولیس را جبران کند و هم تفاضل شش امتیازی نسبت به این تیم. در نتیجه در پایان مسابقه با ماشین‌سازی می‌توانند در آخرین میزبانی فصل‌شان حسابی با هواداران به جشن و پایکوبی بپردازند.

با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید