تراکتور ۲ - ۴ استقلال/ شاگردان استراما با هت تریک دیاباته مدعی شدند

فوتبال ایران

استقلال در یک بازی پر گل تراکتور را نتیجه ۴ بر ۲ شکست داد

 

basharsite

تراکتور:  رشید مظاهری، محمدرضا خانزاده، ایمان سلیمی، مسعود شجاعی، ساسان انصاری، کوین فورچونه، میثم تیموری، ویلیان میمبلا، یوکیا سوگیتا، احسان حاج صفی و مهدی تیکدری

استقلال:سید حسین حسینی، عارف غلامی، علی کریمی، شیخ دیاباته،‌ فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی، وریا غفوری، سیاوش یزدانی، هرویه میلیچ، مسعود ریگی و محمد دانشگر

دقایق حساس:

دقیقه ۱: شوت محکم مازولا از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۳: استقلال در ضد حمله صاحب موقعیت شد و مهدی قائدی دروازه حریف را هدف قرار داد که با واکنش رشید مظاهری توپ به کرنر رفت .

دقیقه ۱۷: مازولا در مصاف تک به تک با حسینی ناکام ماند.

دقیقه ۲۰ (گل اول تراکتور): میمبلا با حرکت خوب خود حاج صفی را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد و این بازیکن با یک پاس در عرض محمدرضا آزادی را صاحب توپ کرد و این بازیکن قدر این فرصت را دانست و دروازه حریف را باز کرد.

دقیقه ۲۳: شوت محکم راه دور میلیچ را مظاهری  دفع کرد و در بازگشت نیز این دروازه‌‌بان ضربه محکم یزدانی را به خوبی به کرنر فرستاد.

دقیقه ۲۹: شلیک محکم بازیکنان استقلال در میانه راه توسط دیاباته مسیر آن تغییر کرد که توپ توسط مظاهری مهار شد.

دقیقه ۴۰ (گل اول استقلال): بازیکنان استقلال از درهم ریختگی مدافعان تراکتور استفاده کردند و مهدی قائدی توپ را به دیاباته رساند و این بازیکن با یک شوت محکم دروازه حریف را باز کرد.

دقیقه ۴۲: ضربه کاشته ویمبلا از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۵: شوت مازولا با واکنش خوب حسینی راهی کرنر شد.

دقیقه ۵۳: توپ با دفع ناقص مدافعان استقلال به احسان حاج صفی رسید و این بازیکن توپ را به محمدرضا آزادی رساند که شوت این بازیکن دیرک دروازه استقلال را لرزاند.

دقیقه ۵۵: مهدی قائدی با اشتباه مدافعین تراکتور صاحب موقعیت شد که شوت این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه ۵۹: موسوی به صورت تصادفی در محوطه جریمه صاحب توپ شد ولی نتوانست از این موقعیت استفاده کند و شوتش در چارچوب نبود.

دقیقه ۶۵: (گل دوم استقلال) ضربه کاشته ارسالی ملیچ پس از تاثیرگذاری چند بازیکن به دیاباته رسید و این بازیکن تین فرصت را تبدیل به گل کرد.

دقیقه ۶۹: (گل سوم استقلال) علی کریمی با پاس خوب خود دیاباته را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن هت‌تریک خود را کامل کرد.

دقیقه ۷۹:( گل دوم تراکتور) دو بازیکن تعویضی تراکتور بلافاصله پس از ورود گل دوم تراکتور را ساختند ارسال شجاعی با ضربه سر انصاری به گل دوم تراکتور تبدیل شد.

دقیقه ۸۴: ( گل چهارم استقلال) توپی که توسط مدافعان تراکتور برگشت داده شده بود پشت محوطه جریمه به علی کریمی رسید و این بازیکن چهارمین گل استقلال را به نام خود ثبت کرد.

با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید