فولاد خوزستان 0 - 1 پرسپولیس/ سرخ ها به رتبه دوم رسیدند

فوتبال ایران

پرسپولیس با تک گل مهدی ترابی از روی نقطه پنالتی به پیروزی رسید.

 

RASA TRADING logistics instagram

از سری رقابت‌های هفته دهم لیگ برتر تیم فوتبال پرسپولیس امروز در اهواز به مصاف فولاد این شهر رفت. پرسپولیس که در هفته قبل در دقایق پایانی با از دست دادن پنالتی فرصت کسب 3 امتیاز را از دست داد. این بار در دقایق ابتدایی صاحب ضربه پنالتی شد و مهدی ترابی این فرصت را از دست نداد و پرسپولیس را به گل رساند و پرسپولیس توانست تا انتهای بازی از این گل حفاظت کند. پرسپولیس با این پیروزی 19 امتیازی شد و با یک بازی بیشتر از سایر رقبا در رده دوم قرار گرفت. فولاد نیز در جایگاه ششم باقی ماند.

ترکیب فولاد: شهاب گردان، فرزاد جعفری (دقیقه 20- صالح حردانی)، ایوب والی، کولیبالی، حسن بیت سعید، محمد قاسمی نژاد (دقیقه 75- امیرحسین باقرپور) ، احمد عبدالله زاده، محمد آبشک، روح الله سیف اللهی (دقیقه 52- صابر حردانی) ، پریرا و وحید حیدریه

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محمد انصاری، مهدی شیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع‌خواه، مهدی ترابی (دقیقه 78- سیامک نعمتی)، وحید امیری، علی علیپور و محمد نادری(دقیقه 93- محمد نادری)

کارت زرد

محمد نادری از پرسپولیس

دقایق حساس:

دقیقه 8: (گل اول پرسپولیس) روح الله سیف اللهی در محوطه جریمه مرتکب خطای هند پنالتی شد و مهدی ترابی توانست دروازه حریف را باز کند.

دقیقه 12: شوت از راه دور آبشک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 42: پرسپولیس در یک ضد حمله سریع در موقعیت 3 در برابر 2 قرار گرفت و با پاس شیری، وحید امیری در موقعیت تک به تک قرار گرفت که ضربه این بازیکن با واکنش شهاب گردان به کرنر رفت.

دقیقه 45: شوت آبشک با برخورد به مدافعین پرسپولیس به کرنر رفت.

دقیقه 45: پرسپولیس روی ضدحمله صاحب موقعیت شد و علی علیپور در مصاف تک به تک با گردان ناکام ماند و ضربه اش به کرنر رفت.

دقیقه 55: شوت از راه دور صابر حردانی توسط بیرانوند مهار شد.

دقیقه 64: شوت محکم مهدی شیری با واکنش گردان به کرنر رفت.

دقیقه 66: یک بار دیگر فولادیها شانس خود را با شوت از راه دور امتحان کردند که این بار شوت حردانی با واکنش خوب بیرانوند به کرنر رفت.

دقیقه 84: با پاسکاری خوب بازیکنان فولاد توپ در محوطه جریمه به پریرا رسید و شوت این بازیکن پس از برخورد به انصاری راهی کرنر شد.

دقیقه 87: شوت نوراللهی از پشت محوطه جریمه جایی در چارچوب نداشت.

با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید