کلارنس سیدورف از کری فوتبالی با عادل فردوسی‌پور تا شگفت زدگی با طعم خرمالو!

فوتبال ایران

کلارنس سیدورف از کری فوتبالی با عادل فردوسی‌پور تا شگفت زدگی با طعم خرمالو!

RASA TRADING logistics instagram

 

مهمان ناخوانده این روزهای فوتبال ایران کسی نیست غیر از کلارنس سیدورف ستاره سرشناس تاریخ میلان ایتالیا. او این روزها تهران است اما نه برای یک رویداد فوتبالی که برای ایونتی کاملا تفریحی.
علی جدیدالاسلامی مهندس ایرانی و خانواده اش که از دوستان ایرانی کلارنس هستند ، او را دعوت کردند تا تهران را ببیند و این ستاره نامی فوتبال دنیا که از رفقایش زیاد درباره ایران شنیده، تصمیم گرفته تا به ایران بیاید.
او به همراه میزبانان از بدو ورود مورد توجه رسانه های ایران قرار گرفتند.
کلارنس در تهران البته چند رویداد فوتبالی را هم رقم خواهد زد. قرار است دیداری را با علی دایی داشته باشد و در ضیافت ستاره فوتبال ایران شرکت کند. علی دایی برای ورود او سنگ تمام گذاشت و نماینده ویژه اش یعنی بهمن دهقان میزبان روز ورود این ستاره فوتبال دنیا بود.
در فرودگاه اولین تماس از فوتبالی های ایرانی با او گرفته شد.ماجرا هم این بود که مهرداد میناوند تماس گرفته بود تا خاطره ای را برای سیدورف یادآوری کند. خاطره ای که اینگونه تعریف شد. اینکه میناوند در بازی اشتروم گراتس با رئال مادرید مامور مهار سیدورف می شود اما زورش نمی رسیده و مدام خطا می کرده!
سیدورف خاطره را شنید و لبخندی زد اما بازی برای ۲۲ سال قبل بود و خیلی یادش نمی آمد که بازیکنی که آن روز او را می زده لژیونری ایرانی بوده است.
کمی بعد و در هتل ، عادل فردوسی پور دقایقی در کنارش نشست. او که احتمالا برنامه فوتبال ۱۲۰ را پنجشنبه شب با سیدورف روی آنتن می برد، با سیدورف از آلودگی هوای تهران گفتند. از بازی های لیگ قهرمانان اروپا. از اخراج دو یار آژاکس درباری جذاب شب قبل و اینکه در گروه آژاکس هم ۴ تیم ۷ امتیاز دارند.
سیدورف از این می گفت که چقدر هنوز فیت است و تمرین فوتبال می کند. از اینکه در پرواز ایران ایر جوجه کباب خورده است و از اینکه چقدر این غذا را دوست داشته است!
این دو کری فوتبالی هم خواندند و قرار شد با هم به فوتبال بروند!
نکته جالب این ملاقات ، مواجهه سیدورف برای اولین بار با خرمالو شد. طعمی که برایش نو بود و می خواست اسم میوه را بداند و حتی عادل هم معادل انگلیسی اش را نمی دانست!

 

با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید