گلایه جواد زرین چه از استراماچونی: از دست این ایتالیایی دیوانه شدم!

فوتبال ایران

ملی پوشان استقلال می گویند” :رفتارهای استراماچونی مثل کی‌روش است. او با بازیکنان بهترین رابطه را دارد. به موقع شوخی می‌کند، به موقع احساساتی می‌شود و به موقع هم عصبانی. درست مثل کی‌روش!"

 

Damienschoice instagram

حالا خیلی ها در فوتبال ایران متوجه شده اند آندره آ استراماچونی مربی با دانش و کاربلد است و می‌داند چطور از بازیکنان بازی بگیرد اما او اخلاق خوبی ندارد و مثل کارلوس کی روش از دست اندرکاران تیمش توقع زیادی دارد. او دستیاران خوبی هم دارد که تمرینات‌ آتها فوق‌العاده است. در مورد او گفته می شود کم می خندد و ایراد گیر است.

سه شنبه گذشته بازیکنان و مربیان استقلال با لباس‌های تمرین در زمین حضور یافته و آماده برگزاری تمرین بودند، اما پس از صحبت‌های استراماچونی سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان، بازیکنان استقلال ورزشگاه غدیر را ترک کرده و راهی مجموعه نفت تهرانسر شده تا تمرینات تاکتیکی را در آنجا پشت سر بگذارند.

سرمربی ایتالیایی بابت لیز بودن زمین چمن ناراحت بود!

پیش تر تمرین  سه‌شنبه ۷ آبان ماه گذشته نیز استقلال به دلیل آماده نبودن زمین تمرین لغو شد. استقلالی‌ها در روز تعطیل (سه‌شنبه) قرار بود یک جلسه تمرین داشته باشند، اما این جلسه تمرینی در نهایت لغو شد. بنا بر اعلام باشگاه استقلال، آن تمرین به دلیل آماده نبودن زمین مجموعه نفت و انقلاب به خاطر بارندگی‌های اخیر تهران لغو شد.

در همین حال جواد زرینچه که مقصر این تعطیلی شناخته شده است، در خصوص لغو تمرین امروز تیم استقلال به خبرنگاران گفت: همانطور که می‌دانید امروز تعطیل است و تا ۶ صبح هم بارندگی ادامه داشته و متأسفانه زمین مجموعه ورزشی انقلاب هم خط‌کشی لازم را نداشت. ما می‌توانستیم تمرین را به زمین شماره دو مجموعه ورزشی تهرانسر منتقل کنیم، اما سرمربی تیم زمین شمار یک را می‌خواست و عملاً این اتفاقات باعث شد تمرین امروز لغو شود.

زرینچه در خصوص اینکه به هر حال استراماچونی بابت این اتفاق ناراحت است و تیمش یک جلسه تمرین را از دست داده، گفت: من امروز تمام رایزنی‌ها را انجام دادم و در روز تعطیل چندین و چند تماس گرفتم که امکان برگزاری تمرین در مجموعه انقلاب وجود داشته باشد، حتی این مجموعه هم تعطیل بود و باید کلی رایزنی صورت می‌گرفت تا بازیکنان به آن ورود کنند و ما همه این کار‌ها را انجام دادیم، اما به نظر شما آیا من باید خودم گچ می‌خریدم و زمین را خط‌کشی می‌کردم؟ تمام چانه‌زنی‌ها را انجام دادیم، ولی، چون امروز تعطیل بود و بارش باران هم تا صبح ادامه داشت، مسئولان ورزشگاه انقلاب زمین را خط‌کشی نکرده و از آن سو هم زمین شماره یک مجموعه تهرانسر دچار آبگرفتگی شده است.

این در حالی بود که جواد زرین چه بر خلاف گفت و گو با رسانه ها به مدیران استقلال و امیرحسین فتحی گفته بود:

" از دست این مربی ایتالیایی دیوانه شدم!"

از طرفی  بازیکنان تیم فوتبال استقلال روز شنبه ۱۹ آبان و دوشنبه ۲۷ آبان ماه خاطر مشکلات مالی از انجام تمرین خودداری کردند.

این تصمیم جمعی به اطلاع مربیان و سرپرست استقلال رسید و آنها در اعتراض به عدم پرداخت مطالباتشان چنین اقدامی را انجام دادند.

همه این اتفاقات با نظر استراماچونی انجام شد.

البته استقلال با هدایت سرمربی ایتالیایی خود ۵ برد (در لیگ برتر) و ۲ برد (در جام حذفی) کسب کرده و روزگار بر وفق مراد اوست اما...

شاید روزی هم نوبت جواد زرین چه و مدیران شاکی و خسته استقلال شود!

Donyaye Varzesh Toronto
با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید