اختصاصی: دعوای روزبه چشمی و علی کریمی بر سر استراماچونی

فوتبال ایران

علی کریمی به چشمی: این چه وضع مصاحبه کردن است، شاید مربی برگردد!

جواب روزبه: بازگشت مربی ایتالیایی فقط به نفع توست، خودت من را می فروشی!

fariborz farhoodi

روزبه چشمی پس ازپایان بازی با پیکان با عصبانیت رو به دوربین های تلویزیونی و خبرنگاران ایستاد و گفت:

حتی اگر استراماچونی فردا صبح به تمرین ما برگردد جواب این 2 امتیاز چه می‌شود؟ ما از آقای استراماچونی ناراحت هستیم بابت اتفاقاتی که رخ داده و او هم باید جوابگوی این 2 امتیاز باشد. وقتی آب می‌ریزد دیگر فایده ندارد. اگر باز هم برنده شویم کسی این بازی را یادش می‌رود؟ کسی یادش می‌رود که ما این بازی بدون سرمربی بودیم؟!

او که رابطه خیلی خوبی با استراماچونی ندارد درباره شایعه حضور فرهاد مجیدی در استقلال خاطرنشان کرد: یک باشگاه چه زمانی مربی‌اش را عوض می‌کند؟ ما الان صدر جدول هستیم و آقایان مربی ما را فراری دادند و به دنبال کس دیگری می‌روند. ما با استراماچونی نتیجه گرفتیم و حالا شما بروید پوچی تینو را بیاورید و این فایده ندارد. چه ایرانی چه خارجی بیاورند فرقی نمی‌کند چرا که آن فردی که نباید می‌رفت، رفت.

ازآن طرف علی کریمی که خیلی با استراماچونی خوب است هم مصاحبه کرد و در مورد اینکه گفته می شود بازیکنان استقلال از دو هفته گذشته می‌دانستند قرار است چنین اتفاقی رخ دهد،گفت: اینگونه نیست، اما باید بگویم که مشکل استراماچونی فقط پول نبود. او به دنبال اهمیت دادن مسئولان بود که آنها اصلاً به این موضوع توجه نمی‌کردند. هرچقدر استراماچونی تذکر داد کسی توجه نکرد. از روز اول او اخطار داده بود که شرایط باید بهتر شود، اما الان هم آقایان طوری رفتار می‌کنند که انگار اتفاقی رخ نداده است.

او در پاسخ به این سوال که آیا خبر دارید مسئولان باشگاه با فرهاد مجیدی مذاکره کرده‌اند، اظهار داشت: چیزی در این خصوص نشنیده‌ام، در ساعات اخیر تمرکزم روی بازی بود. من بازیکن هستم و نمی‌توانم درمورد کادر فنی صحبت کنم، اما ما با مربی قبلی بسیار هماهنگ بودیم و بسیار روان بازی می‌کردیم. فکر می‌کنم تیمی در لیگ ایران در سال‌های اخیر به خوبی ما بازی نمی‌کرد.

اما شاید جالب تر شود که بدانید این دو بازیکن مطرح استقلال پس ازپایان بازی دررختکن با یکدیگر درگیر شدند!

علی کریمی که به دلیل آشنایی به زبان انگلیسی رابطه بسیارگرم و مطلوبی با آندره آ استراماچونی دارد به روزبه چشمی گفته است:

" این چه وضع مصاحبه کردن است. چرا علیه آندره آ استراماچونی مصاحبه کردی؟ فکرنمی کنی اگر برگردد برای تو بد می شود؟!"

روزبه چشمی هم جواب داده است:

" خود تو من را می فروشی که برایم مهم نیست. بازگشت استراماچونی فقط به نفع توست و..."

اگر دخالت وریا غفوری و بزرگ ترهای استقلال نبود چه بسا کارعلی کریمی و روزبه چشمی به جاهای باریک تری هم کشیده می شد!

Donyaye Varzesh Toronto
با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید