مقدماتی یورو پیروزی پر گل هلند و برد بلژیک مقابل روسیه

فوتبال جهان

هلند در ادامه نتایج خوب خود موفق شد بلاروس را با 4 گل شکست دهد.

Rahpad MOHAJERAT

 

پنج شنبه شب چند بازی مختلف در سرتاسر اروپا برگزار شد که در مهمترین بازی ها، هلند به بردی پرگل دست یافت، کرواسی هم به سختی از سد آذربایجان گذشت. بلژیک هم توانست میزبان جام جهانی 2018 را شکست دهد.

در بازی های پنج شنبه شب مقدماتی یورو 2020 از گروه سوم دو بازی برگزار شد؛ ایرلند شمالی در خانه خود با دو گل از سد استونی گذشت. هلند هم در ادامه روزهای خوب خود در خانه موفق شد بلاروس را با 4 گل مغلوب سازد. ممفیس دیپای دقیقه 1، فاینالدوم در دقیقه 21، دیپای دقیقه 55 از روی نقطه پنالتی و سپس فن دایک در دقیقه 86 گلزنان تیم هلند در این بازی بودند.

در گروه پنجم، کرواسی به سختی در خانه با گل های باریشیچ و کراماریچ توانست 2-1 آذربایجان را شکست دهد. در همین گروه اسلواکی با دو گل مجارستان را از پیش رو برداشت.

در گروه هفتم مسابقات، لهستان در مقابل میزبان خود اتریش به برتری 1-0 رسید. مقدونیه 3-1 لتونی را مغلوب ساخت. بازی تیم های رژیم اشغالگر قدس و اسلوونی با تساوی 1-1 پایان یافت.

در گروه نهم نیز، بعد از برد 5 گله قبرس مقابل سن مارینو و پیروزی سه گله قزاقستان مقابل اسکاتلند، نوبت به برد بلژیک رسید. شیاطین سرخ در خانه 3-1 روسیه را شکست دادند. تیلمانز در دقیقه 14، هازارد در دقیقه 45 از روی نقطه پنالتی و سپس همین بازیکن در دقیقه 88 گلزنان بلژیک بودند. گولوین در دقیقه 90 از زمین اخراج شد و تک گل روس ها توسط چریشف به ثمر رسید.

 

با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید