کنستانت: تراکتوری‌ها درباره بیماری من شایعه درست کردند/ مدارکم را به فیفا فرستادم

فوتبال جهان

کوین کنستانت شایعه بیماری خود را رد کرد و عنوان کرد تمامی مدارک پزشکی لازم را به فیفا ارسال کرده است.

farhoodinejad

 

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت onzemondial، کوین کنستانت، بازیکن سابق میلان که در فصل قبل به تراکتور پیوست به دلیل مشکلات جسمانی، قراردادش با این تیم تبریزی به حالت تعلیق در آمد. اکنون این بازیکن مدعی است که باشگاه تراکتور درباره او شایعه ایجاد کرده است و او آماده بازی کردن است و مشکلی ندارد.

در همین ارتباط بقازیکن سابق تیم میلان ایتالیا گفت: گفته شد که من مشکل قلبی دارم و نمی‌توانم فوتبال بازی کنم ولی تمام این مسائل دروغ است. من در ژانویه ضربان قلب نامنظم داشتم و به فرانسه برگشتم و به دقت این آزمایش ها را انجام دادم و مشکل خاصی نبود. دکتر به من گفت که مشکل من به خاطر استرس زندگی شخصی‌ام است. حتی این تست‌ها و آزمایش‌ها را بار دیگر تکرار کردم تا مطمئن شوم و الان می‌توانم فوتبال بازی کنم و مشکلی نیست.

او در ادامه گفت: قراردادم را با تراکتور فسخ کردم چون آنها این شایعه را به راه انداختند. آنها پیشنهاد قراردادی به من دادند که نتوانستند به آن پایبند باشند و برای اینکه قرارداد من را فسخ کنند، این شایعات را منتشر کردند. من با فیفا تماس گرفتم و تمام مدارک پزشکی لازم خود را برای آنها فرستادم تا نشان دهم شرایط خوبی دارم. الان منتظر پیشنهادهای جدید هستم. نمی خواهم خودم را محدود به کشورهای آسیایی کنم. می توانم در لیگ فرانسه یا لیگ دو و یا لیگ دسته یک انگلیس بازی کنم و منتظر یک پیشنهاد جذاب و خوب هستم.

 

Donyaye Varzesh Toronto
با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید