تنش لفظی میان کلوپ و گواردیولا اوج گرفت

فوتبال جهان

سرمربی لیورپول کنایه جدیدی به همتای خودش در منچسترسیتی زده است.

 

fariborz farhoodi

یورگن کلوپ در آستانه بازی حساس روز یکشنبه تیمش با منچسترسیتی در واکنش به اظهارات جنجالی پپ گواردیولا با کنایه عنوان کرده به اندازه همتایش به وضعیت تیم های رقیب فکر نمی کند. گواردیولا پس از پیروزی لحظات پایانی منچسترسیتی و لیورپول در این هفته عنوان کرد سادیو مانه بازیکنی است که علاوه با گل هایش با تمارض هایش هم امتیاز برای تیمش جمع می کند.

کلوپ در واکنش به این اظهارات گفته:«نمی دانم گواردیولا چرا این حرف را زد. آیا از من هم به اندازه ای که از پپ در مورد لیورپول سوال پرسیده می شود، در مورد سیتی سوال پرسیده می شود؟ واقعا نمی دانم. حقیقت این است که در مصاحبه های پس از بازی ها من هیچ اطلاعی از نتایج دیگر تیم ها ندارم. زمانی که به رختکن می روم هم اولین کاری که می کنم پیگیری نتایج بقیه نیست. حتی برای یک ثانیه هم به دیگر تیم ها فکر نمی کنم. ۴۵ دقیقه پس از پایان بازی بود که تازه متوجه نتیجه بازی منچسترسیتی شدم. حقیقتا این چیزها را متوجه نمی شوم. ذهن من در اکثر اوقات مشغول تیم خودم است. ما با خنک بازی داریم و تمام تمرکز من روی این بازی است. پس از آن می توانیم راجع به منچسترسیتی حرف بزنیم.

در ابتدا باورم نمی شد که پپ چنین حرفی زده اما بعدا تصاویر مصاحبه را دیدم. به این بحث ها علاقه ای ندارم و نمی خواهم نفت روی آتش بریزم! قول می دهم راجع به خطاهای تاکتیکی منچسترسیتی حرفی نزنم! همین الان هم شاید بیش از حد به این موضوع پرداختم اما دیگر حرفی ندارم.»

Donyaye Varzesh Toronto
با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید