سایت یوفا تیم برتر یورو ۲۰۱۶ را با نظر کارشناسان خود مشخص کرد.پرتغال به عنوان قهرمان مسابقات در تیم برتر یورو چهار نماینده دارد. آلمان سه نماینده دارد و ولز و فرانسه هر کدام دو تا. غیبت گرت بیل که توسط یوفا به عنوان سومین بازیکن برتر یورو انتخاب شده در این لیست از عجیب ترین نکات آن است.

ادامه مطلب...

آی اسپورت نوشت: جدال فرانسه مقابل آلمان همیشه چیزی فراتر از یک بازی فوتبال بوده، به خصوص حالا که در نیمه نهایی یورو 2016 بین میزبان و قهرمان جهان برگزار می‌شود.

ادامه مطلب...

ر دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۱۶، دو تیم پرافتخار و پرسابقه تاریخ جام ملتها و یورو به مصاف هم خواهند رفت. فرانسه در حالی در دیدار امشب به مصاف آلمان می رود که در دوره های قبلی سابقه پنج بار حضور در مرحله نیمه نهایی را داشته که در دو دوره پیروز و فینالیست شده و در دوره دیگر هم شکست خورده است. در این گزارش، سوابق تیم فرانسه از حضور در مرحله نیمه نهایی تاریخ این رقابتها را مرور خواهیم کرد.

ادامه مطلب...

تیم ملی آلمان در دومین دیدار نیمه نهایی به مصاف فرانسه میزبان می رود؛ آلمان در چهار دوره در نیمه نهایی با تیم های میزبان بازی کرده که هر چهار بازی را به سود خود به پایان رسانده است که این مسئله نشان می دهد ژرمن سبک و روش بازی در حضور تماشاگران تیم های میزبان را به خوبی می داند

ادامه مطلب...

سخن هفته: با پایان مرحله نیمه نهایی و تکلیف دو تیم فینالیست پرونده یورو 2016 هم بسته شد و فقط یک بازی فینال باقی مانده است. ایسلند تیم شگفتی ساز این دوره و پدیده این رقابت ها افتخارانه به وطنش بازگشت و مورد استقبال یک ششم جمعیت این کشور قرار گرفت.

ادامه مطلب...

مقالات دیگر...

Donyaye Varzesh Toronto
با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید