پیروزی خفیف گلدن استیت در فینال پنجم NBA/ دورنت باز هم مصدوم شد

ورزش جهان

تیم گلدن استیت توانست پیروز بازی پنجم فینال NBA شود اما، بار دیگر دورنت ستاره خود را به دلیل مصدومیت از دست داد.

 

RASA TRADING logistics telegram

در ادامه رقابت‌های مرحله فینال اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا (NBA)، تیم گلدن استیت توانست حریفش تورنتو را در خانه شکست دهد تا مانع قهرمانی رپترزی‌ها شود اما بار دیگر دورنت ستاره خود را به دلیل مصدومیت از دست داد.

به این ترتیب، در پنجمین بازی فینال NBA تیم گلدن استیت با بازگشت کوین دورنت شروع طوفانی داشت اما، تشدید مصدومیت دورنت در اواسط کوارتر دوم باعث شد که او ادامه بازی را از دست بدهد. با این حال برتری خفیف گلدن استیت با درخشش نفراتی چون استفن کری و کلی تامپسن تا پایان بازی ادامه داشت تا در نهایت با نتیجه بسیار نزدیک ۱۰۵ - ۱۰۶ پیروزی این دیدار شده و مانع قهرمانی تیم تورنتو از کانادا شود.

مسابقات فینال NBA به صورت ۴ برد از ۷ بازی پیگیری می‌شود و هر تیمی که بتواند ۴ پیروزی در این مرحله کسب کند قهرمان NBA معرفی می‌شود. با برد امروز گلدن استیت سری فینال این فصل ۳ - ۲ به سود تورنتو رپترز شد.

نتایج چهار کوارتر این دیدار به شرح زیر رقم خورد:

کوارتر اول: ۳۴ - ۲۸ گلدن استیت

کوارتر دوم: ۲۸ - ۲۸ مساوی

کوارتر سوم: ۲۲ - ۲۲ مساوی

کوارتر چهارم: ۲۲ - ۲۷ تورنتو رپترز

در این بازی، استفن کری ۳۱ امتیاز، ۸ ریباند و ۷ پاس گل را برای تیم گلدن استیت وریرز کسب کرد و در سوی دیگر هم کاوای لنارد ۲۶ امتیاز و ۱۲ ریباند را برای تورنتو رپترز به ثبت رساند.

در حالی که کوین دورنت ستاره تیم گلدن استیت بعد از گذراندن دوران مصدومیت در این دیدار به میدان رفته بود، در جریان کوارتر دوم بار دیگر از ناحیه مچ پای راست دچار مصدومیت شد تا باز هم دست استیو کر سرمربی این تیم برای بازی ششم فینال خالی شود.

Donyaye Varzesh Toronto
با عضویت در خبرنامه دنیای ورزش از برگزیده خبرها و رویدادها ی مهم با خبر شوید