با همکاری فدراسیون/ دایی برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور پیشقدم شد

اخبار

علی دایی قصد دارد با همراهی اهالي فوتبال و فدراسيون پس از اخذ مجوزهای قانونی با اعلام شماره حسابی اقدام به جمع آوری کمک های مردمی و جامعه فوتبال و ورزش کشور کند.

 

reza nazer new

 

اقدامات انجام شده را پنهان نگه داشت در جلسه با تاج اعلام کرد بنده قصد دارم برای جمع آوری کمک های مردمی و اقدامات حمایتی جامعه فوتبال دست بکار شوم و اگر فدراسیون فوتبال هم بنده را در این مسیر همراهی کند بهتر خواهد بود چرا که می خواهم این اقدامات کاملا قانونی و با اخذ محوز باشد و فدراسیون می تواند در اخذ مجوز و سایر اقدامات بنده را همراهی کند.

تاج هم از این پیشنهاد استقبال کرده و تاکید کرد وقتی شما پرچمدار این جریان خیرخواهانه باشید تردید ندارم همه باشگاههای لیگ برتر و همه پیشکسوتان و اهالی فوتبال و حتی ورزشکاران دیگر رشته ها شما را همراهی خواهند کرد و اتفاق بزرگی در نهایت رقم خواهد خورد و تردید نکنید فدراسیون هم از تمام ظرفیت ها در این مسیر استفاده خواهد کرد. رایزنی های علی دایی آغاز شده و بسیاری از ورزشکاران نامدار برخی رشته های ورزشی با اگاهی از این تصمیم دایی اعلام داشته اند با تمام وجود در این کار خیرخواهانه مشارکت کرده و از توان خود استفاده خواهند کرد.

گفتنی است؛ مهدی تاج دستور داده است تا واحد حقوقی فدراسیون برای اخذ مجوز به منظور اعلام شماره حساب قانونی سریعا اقدامات لازم را پیگیری کند.